Jump to content
GeanaHarryFlorin

Cerere Unban Geana Harry Florin

Recommended Posts

1.Nickname: Harry Geana
2.Nickname Admin: nu-mi scrie
3.Motivul pentru care ai luat ban: nu am idee
4.Ora + Data + Harta: ultima data eram pe overpass
5.Explică ce s-a întâmplat: Am terminat partida de gaming aseara, am intrat dimineata pe server inainte sa plec la job si nu m-am putut conecta.
6.SteamID[steamid.xyz]: STEAM_0:0:507334977

Edited by GeanaHarryFlorin
  • Haha 1

Video-ul de 2:50

0:16 casti, am sunet spre deosebire de calitatea acestui video care se aude de parca jucati pe boxe din 2005
0:23 check, inainte sa vii pe mine am dat check si am vazut ca urmeaza sa imi intre unul pe shift, de asta ma reintorceam cu camera pe stanga
0:56 aveam lowground, asa ca daca ii trageam in pozitia aia ii dadeam leg, asa ca am ridicat tinta si atunci mi-a intrat
1:08 am sansa mult mai mare sa trag dupa ce a cazut smoke-ul decat dupa 2-3 secunde ce trece, se poate vedea ca dupa acea faza m-am oprit fiindca am vrut sa salvez filmarea pentru ca ma joc pe sv ca sa fac highlight-uri, nu sa astept sa treaca smoke-ul de frica ca imi iese prin smoke si ma bate
1:24 singura faza suspecta care consider ca a avut loc in acest video, deseori tind cand ii aud si fac pas sa imi mut tinta spre sunet pentru a da hit prin wall, aici mi-am adus aminte dupa aceea ca nu trece shot-ul prin peretele din piatra
1:26 am tras la misto cum trag de multe ori, inainte/dupa chiar daca este sau nu player si chiar daca inseamna ca imi vor descoperi pozitia pentru ca inca o data nu o dau tryhard pe server, ma joc pentru faze, lucky shot-uri, momente
1:34 am casti spre deosebire de average-ul jucatorilor de pe acest server, daca pe filmare ti se aude ca la o boxa din 2005, vorbesc si astia de stau cu tine pe teamspeak sau ce folositi, mai vorbesc si cei din echipa normal ca are wall + am dat tab mai era unul in echipa, nu avea rost sa stea base, normal ca era sa imi intre, cand esti pus in situatia aceea trebuie sa verifici de fiecare data 
am dat miss shot asa ca m-am retras si am dat check, daca nu ma retrageam era foarte probabil sa ma bata avand avantaj de peak fata de mine cu awp in mana care trebuie sa mai pun si scope
1:46 imi pare rau ca m-am luat de voi fetitelor, dar imi pare si mai rau ca adminii nu sunt pe server cand iti mai chemi prietenii pe server si ma injurati de toti mortii si ranitii mei pentru ca v-am atras atentie sa nu mai injurati alti jucatori doar pentru ca muriti. Dar observ ca acest taran care vorbeste in felul asta sta cu adminul la vorba, deci nu prea am asteptari sa iti spuna ce poate prostii poate vorbi.
2:13 un peak normal, in spot-ul ala, doar nu dadeam peak jos ca sa ma las descoperit sus mai ales in felul in care am intras din lowground 
2:16 aici pot vedea cat de calitativ este acest ban, ii vad textul ala deasupra capului si ii trag prin perete fiindca nu stiam exact daca isi ia damage, cum am mai zis, joc la misto, nu stau de frica ca nu imi intra shot-ul si ma bate respectivul

Video de 1:08

0:20 am iesit cum am explicat mai sus in acelasi tip de faza
0:32 am auzit shot de awp, m-am intors, eram pe cale sa plec, dar a facut jump si l-am auzit
0:55 l-am asteptat in long asa cum ii astept pe toti, era putin probabil sa imi iasa din stanga din moment ce stiu ca a fost coechipierul meu pe acolo in timp ce mergeam spre site, dar el s-a dus B, daca imi venea stanga aveam timp mai bun sa reactionez avand deagle la mine.
1:01 double scope si mi-a intrat, timing daca asta credeti ca e suficient pentru a da un verdict de cod, vreau sa isi dea administratia cu parerea

Lege si ordine.

am pus scop-ul pentru a tine intrarea, atunci i-am vazut textul deasupra lui
cat despre prietenul tau, ce faceai tu nu e treaba mea, nu am spus ca l-ai pus tu, dar poate tii controlezi daca tot esti membru staff si vrei sa dai un exemplu pe server, poate ii inveti cei 7 ani de acasa pe taranii astia prosti

Se vede clar ca tu ai wall.

La prima filmare: La minutul 1:08 care a fost motivul sa te uiti dupa el prin perete? Aveai info ca era acolo?

La minutul 1:22 ai avut info despre amandoi jucatori, dar cel de al doilea jucator nici nu a facut peek calumea ca sa-i vezi arma ca tu ii dai prefire. (1:25-1:27)

La minutul 2:16 i-ai tras lui ala prin perete si nu aveai info ca normal cand esti inamic nu ii vezi ICON-ul VIP deasupra capului ca dupa stiai unde erai toti playerii cu VIP pe harta. Cand esti SPEC sau COECHIPIER ii vezi ICON-ul de la VIP.

La minutul 2:22 erai AFK si cand a aparut ala langa tine gata, ai pus tinta.

La a doua filmare: La minutul 0:21 i-ai facut peek din lung si dupa te-ai bagat full w pe lung cand aia pushau in fiecare runda pe mid. Pe lung nu ai verificat nicio pozitie, te-ai dus full w.

La minutul 0:50 tineai lungul, ala mergea cu shiftu si cand a ajuns mai aproape ai pus double scope si ai tras in el. Nu ti se pare ceva ciudat?

Verdictul meu: 100% CODAT.

• Like 1

Ciudat, din ce imi aduceam aminte la faza aia ii vazusem textul

L-am vazut ca a sarit pe respectivul, l-am auzit cand a facut pasi pe la fantana, ceea ce a fost acolo a fost doar timing. Tinand cont ca ma joc cu voice enable 0 si nimeni nu are cine sa-mi urle in cap. La jump-ul de la fantana refresh rate-ul de la monitor mi-a permis sa il vad asa de clar in timp ce se afla intr-o pozitie de jump pe care nu multi o pot vedea - https://prnt.sc/h4SkRvMnoSkb
cat despre ce ai zis tu, nu ma mai repet, citeste ce am scris mai sus fiindca am explicat toate fazele

Repet si tot o s o zic, textul ala il vezi doar la SPEC sau doar daca esti COECHIPIER, atat.

Nu incerca sa te mai scoti, stai bine pe explicat. Si nu stiu cum se face, ca fix cand am intrat in echipa sa ti vorbesc, ai iesit instant de pe server, ciudat, ha? 

Si faza de la garden, cum ramane? Ca iti facea shoulder peak uri si trageai inainte sa iasa, nici mana nu se vedea si tu trageai. Sa nu mai zic ca urmareai si prin pereti. Daca tu imi zici mie acum cine se mai uita prin pereti cum ai facut o tu, iti dau eu unban acum.

Si dupa ce l ai omorat pe ala de pe long, ce motiv mai aveai sa l tii pe ala acolo? Ca doar n ai gamesense de vezi in viitor. Ai explicat frumos fiecare secunda, te ai dat de gol singur. 

Nu m-am dat de gol cu nimic asa cum zici tu, nu mai incerca sa scapi de warn fiindca legea e lege.

Ti-am spus mai sus, am crezut ca in faza respectiva i-am vazut icon-ul, iar mai jos ti-am explicat cum a fost de fapt.
Ti-am explicat toate fazele de care vorbesti mai sus, nu ma mai faceti sa repet, faptul ca tin intr-o pozitie la o situatie de 2v1 nu inseamna nimic.

Eu zic sa iesiti de pe 60 hz si 17 inch la monitor, si sa lasati statul pe boxe la filmari si dupa ne punem sa adminam,

Lege si ordine.

Iar la faza in care am iesit cand ai intrat tu in echipa, eu deja le spusesem alora in chat ca ies inainte de a intra tu in echipa, cand ai intrat tu in echipa, care btw nici nu vazusem, cel mai probabil dadeam disconnect din consola.

Nu-mi mai veniti cu aberatii aici si veniti cu dovezi decente. Altfel, ne vedem in judecata.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...